MOBİL SİTE VE UYGULAMA TASARIMLARIM

Profesyonel – Kurumsal Mobil Arayüz Tasarımı

posted by saittuzcu 3 Ocak 2016 0 comments
slider3

Kurumsallığın ve Markalaşma’nın çok önemli olduğu bu günde marka logo ve amblemi kadar web sitenizin de çarpıcı ve dikkat çekici olması gerekmektedir. Aynı zamanda sadece web site oluşturmakla da kalmayıp bu web sitenize ait mobil versiyon oluşturmalı veya mobil uygulama yaptırmalısınız. Bu çalışma örneğimde sizlere arayüz çizim projesini yürüttüğüm kuruma ait mobil arayüz tasarımı’mı sunacağım.

  • Sadeliğe ve kullanış kolaylığına dikkat çektiğim mobil ana sayfada kullanıcılar mobil giriş yaptıklarında aradıklarına kolay ulaşabilmesi ve işlemlerini kolay bir şekilde halledebilmesi için düzenli bir yerleşim oluşturdum.
  • Basit ve anlaşılır adımlardan oluşan kayıt sayfası iki seçenek ile sunuldu, bireysel kayıt, kurumsal kayıt.
  • Müşterilerin özelliklerini anında görüp kıyaslayabileceği ve hemen sepete ekleyip, satın alabileceği hosting sayfası flat renkler kullanılarak tasarlandı.
  • Kurumun vermiş olduğu daha bir çok hizmete ait sayfalar o hizmetin detaylarını öne çıkaracak şekilde tasarlandı.
  • Mobil müşteri paneli tasarlandı. Müşteriler bilgisayarda gerçekleştirebilecekleri tüm işlemleri bu alanda da gerçekleştirebilsin diye özenle ve detayla hazırlandı.
  • Müşterilerin herhangi ek ödeme vs. çıkmadığından emin olması için, sepet sayfası olabildiğince sade tutuldu
  • Satın alma, keskin ve kararlı bir sayfa şeklinde tasarlandı. Müşterilerin işlemlerden emin olması için anlaşılır ve keskin bir satın alma, ödeme sayfası tasarlandı.

Sizde kurumunuza değer veriyor ve profesyonel anlamda web dünyasına giriş yapmak istiyorsanız arayüz çizimi konusunda bana ulaşabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Leave a Comment