Neler Yaparım ?

8 Yıldır uğraşmış olduğum grafik tasarım işinde, 3 yıldır profesyonel olarak hizmet vermekteyim.

Peki neler yaparım ?

1-) Logo Tasarımı

Yaptığınız işin profesyonelliği kadar, sizi temsil edecek olan logonuzunda profesyonel olmasına elbette önem verirsiniz. Profesyonel logo çözümleri ile bu ihtiyacınızı ortadan kaldırıyoruz.

logo-tasarimi

 

2-) Banner Tasarımı

Reklam kurumunuzun gelişmesi için gerekli olan en etkili yöntemlerden bir tanesidir. Dikkat çekici ve ihtiyaca yönelik profesyonel banner çözümleri ile etkili reklam yapın.

banner-tas

 

3-) Timeline Cover Tasarımı

Doğru ve etkili reklam yöntemlerinden bir tanesi de sosyal medya. Sosyal medyada müşterilerinizi profesyonel bir timeline cover ile karşılayın.

timeline

 

4-) Slider Tasarımı

İnternet sitenizde yer alan sliderlar müşterilerinizi doğru ve pratik çözümlere yöneltmeli. Sizde müşterilerinizi profesyonel slider görüntüleri ile karşılayın.

slider

 

5-) Kartvizit Tasarımları

Kartvizitiniz yaratıcı ve sektörünüze hitap edici olmalı. Bunları profesyonellik ile birleştirince kurumunuza olan yararıda fazlası ile göreceksiniz.

kartvizit

 

6-) Broşür Tasarımları

Etkili reklam yöntemlerinden biride broşürdür. Fakat broşürünüzün görselliği ne kadar iyiyse dikkate alınma oranıda o kadar yükselir.

broşür

 

7-) Afiş Tasarımları

Broşür ile aynı konseptte bulunan fakat daha geniş yer kaplayan afiş tasarımlarında profesyonelliği odak noktalarını iyi belirleyerek gösteriyoruz.

afiş

 

8 ) Giriş (index) Tasarımları

Web sitenizin ilk sayfası önemlidir. Hem kafa karıştırıcı olmamalı hem de göstermek istediklerinizi rahatça gösterebilmelisiniz. Aynı zamanda da profesyonel bir tasarım olmalı ki ziyaretçileriniz sizi dikkate alsın.

giris

9-) Arayüz Tasarımları

Profesyonel arayüz tasarımı her zaman sizi diğerlerinden bir adım önde tutar. Hem kurumunuz bu görsellikle dikkate alınır. Hem de görsel bir şölen yaşatmış olursunuz.

arayuz

Vermiş olduğum hizmetler bunlardır. Çalışmalarımı Adobe’nin programı olan Photoshop ile yapmaktayım. Baskı tasarımlarında çalışmaları baskıya hazır halde teslim etmekteyim. Tüm Çalışmalarımı PSD formatlı olarak teslim etmekteyim. ( istenildiğinde resim formatları halinde de teslim edilebilir .png, .jpg, .gif .bmp vs.)
 
Tasarım işleriniz için lütfen 0543 726 97 86 numaralı hattımdan, devtuzcu@gmail.com mail adresimden veya bana ulaşın adlı sayfadaki iletişim formunu doldurarak bana ulaşabilirsiniz. 

4 Comments

ahmet 3 Ocak 2014 at 19:01

kardeşim çalışmalarını çok beğeniyorum ve zevkle takip ediyorum seni 😉

Reply
saittuzcu 3 Ocak 2014 at 19:19

Teşekkür ederim kardeşim çok sağol 🙂

Reply
Şafak 10 Mayıs 2014 at 16:04

Çalışmalarınız çok çok güzel başarılarınızın devamını dilerim… 🙂

Reply
Barış 11 Temmuz 2016 at 16:52

Mükemmel Tasarımlar

Reply

Leave a Comment