ARAYÜZ TASARIMLARIM

E-ticaret Sitesi Arayüz Tasarımı – PSD

posted by saittuzcu 4 Mart 2016 1 Comment
eticaret

Yeni başlamış olduğum e-ticaret sitesi arayüz tasarımına özenli bir şekilde devam ediyorum şuan için ana sayfa tasarımını tamamladım. Zihnim boşaldıkça çizmeye devam edeceğim ve eticaret sitesi tasarımını komple bitireceğim. Sonrasında bu tasarımı satışa çıkarmayı düşünüyorum. Sizlerin yorumlarını alarak tasarıma devam etmeyi çok isterim. Lütfen yorumlarınızı eksik etmeyiniz.

E-ticaret sitesi arayüz tasarımımı olabildiğince beyaz tonlarda yapmaya çalıştım, beyazı destekleyen flat renkler ile dikkat çekmesi açısından menüleri ve footer da bazı alanları zıt renkler ile tasarladım. Kullanıcıya hitap etmesi açısından anasayfada bir kullanıcının e-ticaret sitesine girdiğinde öncelikli olarak bulmak istediği içerikleri yerleştirdim. Beyazın bir tık altındaki gri tonlar ile kenarlıkları oluşturdum. Beyaz ile gri arasındaki renk farkını fazla tutmama nedenim tasarıma bakıldığında daha sade bir görünüm elde etmekti. Umarım sizlerde beğenirsiniz.

Tasarımı Aşağıdaki görselden inceleyebilirsiniz. (Üzerine tıklayarak tam boyut olarak görebilirsiniz.)

E-ticaret Sitesi Tasarımı

eticaret sitesi psd tasarımı

BUNLARADA GÖZ ATABİLİRSİNİZ

1 Comment

BARKIN 25 Ağustos 2016 at 13:54

Kolay gelsin iyi çalışmalar. E-ticaret için arayüz tasarımı ihtiyacımız var. Yapmış olduğunuz çalışma ile ilgili fiyat ve dataylı bilgi paylaşabilirmisiniz.

Barkın BAYDEMİR

Reply

Leave a Comment